| razvilol a întrebat:

Buna sunt din oradea as dori sa adopt orice rasa de papagali : perus, nimfa, amorezi, micul alexander, orice rasa. Vreau sa imi deschid o mica crescatorie am deja 3 perechi si o voliera mare.

6 răspunsuri:
| MadalinG99 a răspuns:

Nu cred ca o sa iti dea nimeni nu imi comvine sa dau 60 lei si apoi sa tii dau moca

| razvilol explică (pentru MadalinG99):

Eu as da am dat multe animale porcusori de guineea. Sunt multi oameni care isi doresc sa aiba si iubesc animalele si au grija de ele. Daca cu adevarat iti iubesti animalul si vrei sa il dai urgent cuiva care are grija nu mai cauti sa il vinzi il dai. Eu am dat 1 porcusor de guinea 60 de lei pentru ca I-a murit partenerul si era trist. Am mai dat un hamster 10 lei broasca testoasa. Iepuri dinaia pufost care costa vreo 40 de lei 1. AM mai dat multe dc sa le chinui cand au un loc asigurat mancare prieteni loc sa zboare cand vor

| Dark4Everr1 a răspuns:

Salut am si eu 2 perusi dar nu prea cred ca iti dau tie papagali cineva pe bune acum cine ti-ar da tie papagali omg! laughing

| razvilol explică (pentru Dark4Everr1):

Pai daca nu ii mai pot tine din diferite motive si vrea sa ii dea si nu are cui
sa ii dea dc nu iar da cuiva care ii va creste in contitii foarte bune laughing) tongue

| razvilol explică (pentru Dark4Everr1):

Pai eu am conditi unde sa ii tin si au si loc sa zboare

| razvilol explică (pentru Dark4Everr1):

Da si ce daca ai 2 perusi eu nu am numai perusi am si alte rase.