| alis_4916 a întrebat:

sunt din vaslui si as vrea sa invat sa cant la chitara ...insa nu as vrea la palatul copiilor... ma puteti ajuta? big grin si daca se poate, cu un pret rezonabilhee hee (MULTUMESC! ^-^ )

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Da un anumt in ziarele vasluiene [gen; monitoril, adevarul etc.] si vei primi oferte pe care le poti negocia.

| Nicoleta a răspuns:

Pentru "♥ ":
hobbies iti spune ceva?

| Essence a răspuns:

Rubrica e de hobbies and pets.

laughing
trebbuia s-o pui la TIMP LIBER>
happybig grin

| capisci a răspuns:

Am mai spus-o, poti incerca sa inveti de pe net, nu iti trebuie neaparat profesor. Plus ca e si mai comod. Sunt o sumedenie de tutoriale, din care pot recomanda Learn&Master Guitar (are in jur de 20 de DVD-uri), sau Metal Method (are 6 DVD-uri). Mai intri si pe www.ultimate-guitar.com pentru tab-uri si nu-ti mai trebuie altceva decat timp si dedicatie. Succes.