| aleee07 a întrebat:

As vrea sa invat sa cant la chitara. Nu stiu cum sa incep. Ma puteti ajuta? Sfaturi, link-uri, orice ce ma poate ajuta. Multumesc mult :**

Răspuns Câştigător
| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

Pai poti sa te duci la palatul copiilor din orasul tau-asta daca esti din mediul urban, de obicei sunt cursuri de pian chitara si vocal la palat, pe gratis, sau la scoala populara de arta tot din orasul tau.altceva -ai putea sa incepi cu asta http://www.youtube.com/watch?v=ZXge_9neoW8 -prezinta partile chitarii si apoi poti continua cu ce-ti arat in dreapta... odata ce ai invata acordurile si sa acordezi chitara, poti sa inveti orice cantec... deci succes, si o vara frumoasa!

1 răspuns:
| BloodAndPain a răspuns:

Te poate ajuta un lucru. Un profesor.