| anonim_4396 a întrebat:

sunt noua aici dar as avea o intrebare:Cine are bichon si ar dori sa il dea? Sunt o fata din Tulcea de 13 ani si imi doresc de 5 ani unul si ai mei inca nu vor sa accepte ideea de a avea un catel deoarece am avut un motanel care lasa foarte mult par si isi facea nevoile in baie si mirosea urat.Mai e si problema cu banii deoarece acum vor sa puna gaze, centrala si termopane si asta ajunge destul de scump. Eu nu inteleg un singur lucru, de ce cainii costa asa mult. Si ei sunt niste fiinte inteligente care mai bine ajung intr-o casa unde va fi iubiti decat pe strazi, toata lumea vrea sa faca bani pe ei, inteleg daca sunt vaccinati, deparazitati da, trebuie sa coste dar asa...Ai mei au zis ca nu dau mai mult de 3 milioane pe el.Deci va rog frumos, din suflet imi doresc foarte mult unul si promit ca voi avea mare grija de el nu stiu pe cineva care sa isi doreasca mai mult unul! Daca va fi fetita o imperechez si va dau puisorii-nu corcitura (daca o dati mai ieftin). Nu conteaza de care bichon sau ce culoare numai un catelus sa fie, de preferabil mai micut pana intr-un an :d. Daca e cineva care sa imi dea unul! va rog din suflet! Iubesc foarte mult animalele! Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| papusikatha a răspuns:

MALYr am gasit un site pentru tine care cred ca te poate ajuta sa iei pe gratis unul, dar nu cred ca puiuti, unul mai mare. Pupici si sa imi spui daca ai gasit ceva. http://www.adoptiicaini.ro/

6 răspunsuri:
| Veterinar a răspuns:

Ah... cu gandul la imperechere de acum nici macar nu il ai tongue.
Metis talie mica nu vrei? puiut? laughing.
Nu inteleg toti vor caini de rasa dar bani nema rolling on the floor pai daca vrei unu de rasa scoate banu.
Eu am dat pe un boxer 400euro dar cu pedigree(act de origine) tip A + celalalte tongue.
Acum na ce vrei ceva de calitate dar gratis?

| Ruxii1234 a răspuns:

"Veterinar" nu cred ca ai inteles ce vreau sa spun de fapt! si Gabriella multumesc, m-ai facut sa simt ca mai exista sanse de a avea un catelus :*

| Ruxii1234 a răspuns:

Parintii mei sunt de acord dar au zis ca nu dau mai mult de 3 milioane...stiu e prea putin dar am spus mai sus de ce...

| Ruxii1234 a răspuns:

Gabriella, nu am gasit in Tulcea dar in schimb am gasit in Constanta un puiut de bichon, dar din pacate nu stiu daca o sa avem drum pe acolo.Iti multumesc oricum ca ma ajuti :*. O sa iti spun daca mai gasesc pe undeva.:*

| papusikatha a răspuns:

Esti o scumpa, daca gasesc un bichon pentru tine as fi tare fericita.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai,daca parintii tai nu sunt de acord,ce o sa faci cu el? Cui o sa i-l dai? Doar nu o sa il parasesti, asa ca fii sigura ca parintii sunt de acord, ca sa nu sufere cainele dupa.