| TurcoaicaTa a întrebat:

Daca imi imperechez catelu pechinez cu un bichon havanez vor iesi toti corcitura?

9 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Va ieshi corcituri din fiecare jumate pichinez jumate bichon
funda?big grin

| superdorex a răspuns:

Va iesi o combinatie! laughing e mai bine sa-i zicem asa, parca corcitura suna cam urat!

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Da ce, vrei sa zici ca astia actuali sunt rase pure? O rasa + alta rasa = corcitura!

| キョロちゃん a răspuns:

Wow...normal ca da si mi se pare mai potrivit termenul de "combinatie" cum a spus si superdorex

| dana85 a răspuns:

Nu, va iesi metis.

| Meli2000 a răspuns:

Da la fel si sanatatea bichonului va fi si ea in pericol si eu am bichon, acesta este cel mai un sfat.

| Meli2000 a răspuns (pentru Meli2000):

Adic la fel in sensul ca va iesi corcitura

| bobodanlili a răspuns:

NUUUU va iesi un elefant.Pai daca imperechezi 2 rase diferite ce ai vrea sa iasa

| BBIIAANNCAA a răspuns:

VA iesi metis(corcitura) dar am si eu un metis din acesta si este un pechinez cu parul cret