| larisuk_8791 a întrebat:

Buna T. P. U. big grin.

azi am primit un bichon alb e femelalove struck. si nu stiu ce nume sa-i pun.sad. [ e alb si pe urechiuse are pete marolove struck]

Ma puteti ajuta?!

Răspuns Câştigător
| Rebecutza1998 a răspuns:

Myky, Rony, Suzy, Jessy, Bloody(blotted=patat), Sasha, vezi si tu care iti place... sper ca te-am ajutat... FUNDA?

14 răspunsuri:
| αntoniα a răspuns:

Mie imi place mult numele Reaven(Reivan)big grin
Sper ca te'am ajutatbig grin
Paaa!
^.^

| JustmeV a răspuns:

O adevarata Lady smug

| SanziiAndry a răspuns:

Ma bucur foarte mult pentru tine! Si eu am primit un catelus acum cateva zile! Eu zic sa ii pui: Andra, Fiffy, Lassie, Emmie, etc.

| AlinaaAli a răspuns:

Mie imi place Puffy :X

| Sҝϊττlεs a răspuns:

Mie îmi place mult numele Lexi happy

| larisuk_8791 explică (pentru Sҝϊττlεs):

Mie Lexi mi se pare un nume de caine mai mare... avand in vedere ca e Bichon ii micut'

| Sҝϊττlεs a răspuns (pentru larisuk_8791):

Mie nu mi se pare că e nume de câine mai mare straight face, dar fie cum spui tu.

| larisuk_8791 explică (pentru Sҝϊττlεs):

Scuze daca te-ai suparat. dar chiar nu mergesad

| Sҝϊττlεs a răspuns (pentru larisuk_8791):

Nu m-am supărat happy. Scuze dacă a părut așa happy

| Mâncărici a răspuns:

Zara! asta a fost numele catelusului meu! Care din pacate a murit crying

| Gabyy32 a răspuns:

Bibi

| anda06anda a răspuns:

Mie imi place numele Puffy! Avand in vedere ca este mica si pufoasa!

| larisuk_8791 explică:

Ma ganeam la. " MiMi, Lola, JoJo, Blacky..cva de genubig grin. voi ce ziceti?

| LuluLolita a răspuns:

Aby