| eliza_7547 a întrebat:

Buna!
TOATE fetele care joaca stardoll...ma puteti ajuta va rog?
era o fata pe care o credeam prietena mea si imi stia parola de la un cont de stardoll pe nume: ciara99lady...MA PUTETI AJUTA SA-L IAU INAPOI? PENTRU CA MI L-A FURAT!
SI NU STIU CE SA FAC PENTRU CA MI-A SCHIMBAT SI ADRESA DE E-MAIL.
va rooooog cine ma poate ajuta primeste funda dar va rog ajutati-ma sa-l iau inapoi!

2 răspunsuri:
| คηĐЯээд a răspuns:

Buna.
Eu jos Stardoll, dar nu prea stiu cum sa te ajut.
Daca ii spun fetei aceea nu cred ca o sa ti-l dea inapoi.
Eu zic sa vorbesti cu ea, eu nu pot sa-i dau decat report.happy

| TpuNoName123 a răspuns:

Salut!
Eu joc stardoll.
Aş putea s-o raportez, dar având în vedere că-i tot contul tău.
Nu ştiu ce să zic.
Vorbeşte cu ea!