| Raluk1998 a întrebat:

A mai comandat cineva produse de pe animaniashop.ro? Daca da cum vi s-au parut produsele si in cat timp au ajuns acasa?

Răspuns Câştigător
| Diavolcata a răspuns:

Ajung intr-o saptamana maxim depinde de distanta unde esti happy Si au grija de ele sa le aduca in sigurantahappy Stai linisit.Bafta!

3 răspunsuri:
| bogdi9 a răspuns:

Pai depinde de locul unde stai..eu am mai comandat servicile sunt serioase si o sa ajunga acasa in maxim 4 zile. Bafta!

| CoolBoy2012 a răspuns:

Au ajuns intr-o saptamana. Luasem vitamine si sunt bune pentru caini.

| CoolBoy2012 a răspuns:

Dar depinde ce fel de produse vrei pentru tine... sau pentru caini.