| Andr33a123 a întrebat:

Buna TPU am cateva intrebari:
1. Cate pisici aveti?
2 Le tineti afara sau in casa?
3.Cat de mut iubiti pisicile?
4. Credeti ca daca vrei sa afli mai multe despre viata pisicilor si cand ai timp liber cauti si scrii informati despre ele esti obsedata?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Cupcakestar a răspuns:

Hei!^^
1.Am 4 pisici:2 pui, un mascul si o femela;
2.sunt afara, din pacate pentru ca sunt la tara;
3. Iubesc pisicile, ca orice alt animal, dar sincera sa fiu mie imi plac mai mult cainii tongue
4.Mie nu mi se pare ca daca vrei sa te documentezi despre pisici, asta inseamna ca esti obsedata! Daca sunt animalele tale preferate, mi se pare normal sa vrei sa afli mai multe despre ele!happy

4 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Nu mai am nicio pisică, din păcate. Înainte îmi ţineam motanul şi în casă şi afară. A, le iubesc foarte mult, sunt cele mai mişto fiinţe.

| Copiliţă a răspuns:

- Am 2 motanei! :3 Unde vor ei, acolo stau laughing, cand ploua ii iau in casa. Destul de mult, cand imi este rau, m a calmeaza. Nu prea caut informatii despre ele, stiu destule cat sa-i ingrijesc singura, daca e chiar nevoie caut.

| DianaGabureac a răspuns:

1. Un motan, două pisici. 2. Afară şi ocazional în casă. 3. Sunt minunate pentru mine! Le iubesc din toată inima! 4. Nu, în mod sigur nu. Deloc. Un iubitor de animale are dreptul să se intereseze şi asta e cel mai corect. FUNDĂ?

| Cartoon98765 a răspuns:

1) Am avut una, dar am returnat-o proprietarului -_-
2) Nici afara nici in casa, adica o tineam in atelierul tatalui meu.
3) Nu prea le iubesc, nu am avut de mult timp una deoarece nu stiu de ce si cum dar fac alergie de la ele. straight face
4) Mm. nu cred ca ma pasioneaza acest subiect big grin