| DiBianca a întrebat:

Buna TPU

Am de gand sa adopt o pisica de la distanta, dar problema este ca pisica e la 1200 km de mine. Daca persoana care o are suna la informatii la gara nu se poate sa plateasca o taxa si pisica sa calatoreasca cu trenul pana la mine? Din cate am auzit unii spun ca pisica poate calatorii contra cost pe tren iar altii spun ca nu se poate.

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Da se poate dar pisica trebuie sa fie intr-o cusca speciala pentru transport!

| DiBianca explică (pentru Azµre):

Aham, si nu stii si cat ar costa transportul ei?
Pretul biletului de acolo pana unde locuiesc eu este de 100 lei.
Este posibil sa coste mai mult transportul de 100 de lei? (am auzit ca costa mai mult)

| Azµre a răspuns (pentru DiBianca):

Nu cred ca doar nu e om happy 50 de lei maxim

| DiBianca explică (pentru Azµre):

Asa ma gandeam si eu, la un 50 de lei.Multumesc pentru raspunsuri!

| Azµre a răspuns (pentru DiBianca):

Nu ai pentru ce