| ivancristina11 a întrebat:

am doua coduri delux la webkinz si nu stiu cum sa fac sa imi activez abonamentul de membru lux.ma poate ajuta cineva dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| bianca_7396 a răspuns:

Eu am trei coduri delux,dar a fost un fel de magazines de craciun unde le puteai pune,eu nu le-am pus atunci si acum imi pare rau, deci s-ar putea sa vina si craciunul asta, asa ca pastreaza-le! funditzzza pentru mine?

2 răspunsuri:
| S3bastiaNN a răspuns:

Gresit gresit gresit! Trebuie sa intri pe Ganz eStore ca sa te faci deluxe! Daca vrei sa afli cum poti intra pe webkinz Romania si iti da pasii.

| mikyloveyou a răspuns:

Pai te duci pe contul tau webkinz si te duci la magazinul de coduri unde introduci codul big grin. Eu iti sugerez sa bagi doar un cod si dupa ce expira primul sa il bagi pe al doila caci asa daca le bagi pe amandoua odata te vei bucura ca de unul singur si ar fi pacat. Sper ca te'am ajutatwinking.