| Synzyana a întrebat:

Cine vrea coduri webkinz delux nefolosite sa imi dea 2 coduri webkinz folosite astept raspunsul vostru

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Synzyana,ceri prea multe de la un om necunoscut, daca vrei sa iti iei webkinz du-te la orice hipermarket Careffour si ia-ti de acolo sau fa-ti un cont demo ca si ala e bun.

| Synzyana explică (pentru anonim_4396):

Eu am dar vreau unu nefolopsit am foarte multe coduri deluxe

| anonim1414 a răspuns:

Iti dau eu pentru cod da.mi add: stefanfelicia_44@yahoo.com si scriemi inapoi mailul tau ca sa stiu cui sa accept