| Iunona a întrebat:

Am gasit un puiut foarte frumos de pisica (mamica lui l-a abandonat, plangea in scara) si il tin de cateva zile in apartament. Pe cat de mult imi doresc sa il pastrez, nu pot, am astm si nu vreau sa imi agrevez crizele respiratorii. Ma gandeam sa il ofer spre adoptie cuiva care chiar isi doreste un animalut de casa. happy Puiul are 4 saptamani, nu face in casa, este cuminte si jucaus, foarte frumusel. In caz ca cineva isi doreste poze sau sa afle mai multe detalii....cu cel mai mare drag. Ii voi oferii chiar si patutul pisoiului, litiera, nisip si sampon. Deci... vrea cineva un pui de pisic?

Răspuns Câştigător
| AlupeiLarisaAndreeaDF a răspuns:

Buna! din ce oras esti? happy Chiar mi-as dori o pisica...

| Iunona explică (pentru AlupeiLarisaAndreeaDF):

Buna! Imi cer scuze ca raspund asa tarziu dar am scapat mereu tarziu de la munca. Am dat pisicuta a doua zi dupa ce am postat intrebarea unei doamne caruia ii murise piscuta si cauta alta. Ma revansez cu...o fundita?happy

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Pune anunturi la farmaciile veterinare din zona.

| Melcul a răspuns:

Offf mi se rupe sufletu dupa ce am citit aici ce ai scris tu. Daca as fi in Rominia l-as lua eu cu siguranta dar sint cam departe lasa-mi o adresa unde sa te pot contacta poate te pot ajuta.Ma refer niste poze si contactul tau (fb, mess etc).