| anonim_4396 a întrebat:

am mai pus această întrebare dar nu am primit răspunsuri.
Am o pisica adulta de 1 an si câteva luni și eu vreau sa adopt un cățeluș de 7 săptămâni.
Problema e că vara aceasta am adus de pe strada doi pisoi -femela, respectiv mascul - și cum au dat unii de alții s-au scuipat și așa mai departe și pisica adulta o făcut o grevă gen nu mai mănâncă sau își făcea treburile până am dus pisoii afara din casa și ai mei au o strângere de inimă acum crezând că o să se întâmple la fel.
Din cate am înțeles relația pisica-caine ar trebui sa fie diferita deoarece sunt alte rase, alta concurență.
E adevărat? S-ar împacă pisica cu cățelușul?

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Majoritatea câinilor pe care îi știu nu prea suportă pisicile. Dacă pisica ta nu suportă nici alți pisici, nu cred să se înțeleagă cu câinii.

Răspuns utilizator avertizat