| Decebalul a întrebat:

Am fost zilele astea la bunici si am gasit pe strada 2 pisoi abandonati. I-am luat la bunica si i-am ingrijit, i-am scapat de purici caci aveau extrem de multi. Problema e ca eu nu ii pot tine si nici bunica. Ce as putea sa fac cu ei? Am mai intrebat pe la tara pe acolo vecini, cunostinte dar nimeni nu ii vrea. Pisoii sunt o femela si un mascul. Aveti vreo idee? Btw, sunt din Iasi.

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Mergi la un petshop sau cabinet veterinar și întreabă dacă poți lăsa pisoii pentru adopție.

| TufanelTufis a răspuns:

Intreaba si tu pe strada cine ii vrea. poate isi gasesc si ei o casa.

| TufanelTufis a răspuns:

Intreaba si tu pe strada cine ii vrea. poate isi gasesc si ei o casa

| Anaandreea11 a răspuns:

O varianta buna ar fi sa ii pui pe net (olx, publi24, vezi tu) Ca sa prinda mai repede, pozele trebuie sa fie mai reusite. Poti sa le pui niste fundite ceva, sa fie mai funny. De ex cand ma uitam pe net la catei de vanzare am vazut o poza cu un catel imbracat intr o bluzita roz si instant nu am putut rezista si am luat-o! happy Sper sa le gasesti un stapan grijuliu, anunta-ne daca sunt noutati! happy