| cosmini a întrebat:

am nevoie de ajutorul celor din cluj-napoca, vreau impreuna cu prietena mea sa achizitionam un catel rasa labrador, si nu stim de unde.Ne poate ajuta cineva cu informatii unde as putea gasi?
ps.nu as vrea sa cumpar online deoarece nu stiu cum este tratat si cum arata.As dori sa-l vad personal inainte de a-l cumpara.

Răspuns Câştigător
| ApofissPapaya a răspuns:

Buna, eu sunt din Cluj si am gasit aici mai multe anunturi:
http://www.piata-az.ro/Animale-de-companie/Vanzari-cumparari/Anunturi.aspx

Daca nu gasesti ceva ce ti-ar placea/conveni, posteaza un anunt. Aproape toate canisele iti ofera dreptul de a merge si de a vedea cum este puiul, chiar tu sa ti-l alegi [daca au mai ramas mai multi] si sa ii pui diferite intrebari, iar daca nu iti convine, nu ar fi nicio suparare. Ai putea sa ii dai un telefon, sa-i trimiti un mail si sa discutati mai multe zile la rand, deschis. Fii atent si la vanzator, cum vorbeste, cum reactioneaza, cum se comporta, cat de deschis e sa va ajute sa gasiti cainele ideal. Numai bine si mult succes! :)