| Lulupana1234 a întrebat:

Bună TPU am nevoie de puțin ajutor, vreau sa ma apuc de meditat dar nu stiu cum sa o integreze in programul meu dezordonat, Imi puteți da o idee?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In weekend este cel mai bine, fiindca atunci nu ai ore si poti sa faci meditatie atat dimineata cat si dupa amiaza.

| Violleta2022 a răspuns:

Ti-l re-ordonezi!
te scoli cu jumatate de ora mai devreme si problema s-a rezolvat, avand timp de meditat!

| Lukasssz a răspuns:

Pai uita-te la programul tau si fa meditatii cand ai timp liber

| PogChamp a răspuns:

Ordoneaza-ti intai programul si vezi cand ai avea timp liber sa aloci pentru meditatie.