| Mirunicamy a întrebat:

am o 2 broaste testoase de apa, europene mascul si femela, mascului is am de l.am primit acum cateva zile si e destul de mare, iar femela mea e mai micuta, si imi e frica sa nu o bata si pana acum nu i.am pus impreuna, vreau sa stiu daca poate fi agresiv...si cum sa ii fac sa se >inteleaga.

1 răspuns:
| ggghhghgh a răspuns:

Daca e un mascul si o femela nu cred ca o sa se bata, cum se intampla si cu caini pe strada daca se intalnesc doi masculi latra daca se intalnesete un mascul cu o femela nu se intampla nimic.