| aaddiinnaa a întrebat:

Am o camera Nikon D5100 si as vrea sa stiu cum as putea sa o sa setez ca sa iasa pozele mai artistice. Ale mele ies normal. Ies clare, intr-adevar, dar altii au niste poze absolut superbe si nu stiu cum le fac asa! Aveti idei?
Funda

3 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Cred ca este de vina camera.Ia una mai buna.Bafta

| aaddiinnaa explică:

Camera mea e foarte buna si scumpa. E una dintre cele mai bune. Dar eu vreau poze superbe si artistice, nu doar clare.

| Yoyoo300 a răspuns (pentru aaddiinnaa):

Pai trebuie sa ai si imaginatie... Daca esti incepatoare, nu te astepta de la prea mult. Si nu tine aparatul pe modul automat.