| andreea171998 a întrebat:

Am o catelusa in curte si a scapat pe strada si a facut 4 puisori. Ii dau spre adoptie.Sunt din Bucuresti.Inca sunt mici, dar cine vrea poate tine legatura cu mine.Trimite-ti un mesaj privat si o sa va dau nr. de tel daca vreti.Mai multe detalii in mesaj.Cine vrea? Va roggggggggggggggggggggggggggg!

Răspuns Câştigător
| maria89nic a răspuns:

Sper ca te ajut.
Du-te si cauta pe Google site-uri de vanzari de caini.Un prieten a vandut un pui de ciobanesc german, iar intr-o zi de la vanzare s-a cumparat.
Cica is bune site-urile de vanzari de caini.
Incearca!