| DennK a întrebat:

happyBuna.happyAs vrea sa va rog sa imi dati nume de catei:un baietel si o fetita.happyEste foarte important pentru mine deoarece acum catva timp, catelusa mea, Bubulina, a facut 2 puisori grasuuti, albi cu pete negre ca ea.happy
Va multumesc!happy
fundita nu lipseste, desigur!happy
happy

10 răspunsuri:
| Biu a răspuns:

Baiatul : Bubico, Puffy, Dixi, Max, Toto, Otto.
Fata : Jully, Pufulina, Bambi`, Liza.

>:d< Sa-i traiasca catelusii :*.

| DennK explică:

Multumesc!happy

| Username89365328652398562395 a răspuns:

Baiatul:Max, Nero, Buddy, Spike, Terry, Rex, Buster, Titty, Cody, Duke, Charlke, Jack, Harley, Blacky, Rusty, Hank, Toby, Murphy, Sparkey, Oscar, Barnei
Fete:
Lady
Sadie
Lucy
Daisy
Ginger
Lessie
Sasha
Sandy
Kinta
Katie
Annie
Chelsea
Princess
Missy
Sophie
Bo
Coco
Tasha

| lol_6078 a răspuns:

Pentru baiat jimmy, bobi, dodo sau dutzi
pentru fata jiji, gigi, bubu, lina, linda, dutza happy dutzi si dutza e nice:X plz fundita

| XηαтѕυмєX a răspuns:

Uite aici nume pentru : fata : jolie, marye, pufika,-pufulina,-ciufulina,liza, didi.
baiat : pufy,-pufici-,pufulicy,-ciufulici, max, oto, samby, jack, rex. etc. Sper ca te-am ajutat :*

| DennK explică (pentru XηαтѕυмєX):

Intrebarea este de multt.laughing... unul din catei a murit[baietelul] si fetita este la bunca mea.

| XηαтѕυмєX a răspuns:

Saracutssuu catzelushsad

| DennK explică (pentru XηαтѕυмєX):

Bunica*...si da a muritcred ca de dorul surioarei sale...cand pe ea am dus`o la bunica mea.Ea n`a avut nimic, in schimb baietelul n`a mai mancat bine.si a muritsad

| MisSToXiC a răspuns:

Mie imi place la fetita:jolielove strucklove strucklove struck:, jessykalove struck, daysielove struck
si la baietei:puffy, jaky, blacky
funda?

| Puffy_7263 a răspuns:

Pai uite nume de baiat : Luky, Leo, Bruno, Domi, Guppy
si nume de fete : Cherry, Lady, Luna, Lexis, Kyky