| pink_7086 a întrebat:

Am o catelusa si nu stiu ce nume sa-i pun. Are cineva vreo idee? multumeschappy fundita:*

Răspuns Câştigător
| MrWrestleMania a răspuns:

Pinkie, Pinkiebella, Bella, Laila, Matiz, Luci, Cioci, Ciaria, Sally...

13 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Sa fie sanatoasa, si sa ai grija de ea. Pe a mea o cheama Hera. Pa!

| cristianorudi7 a răspuns:

Byatch

| yumeee a răspuns:

@ mhn, nu trebuia să-ţi schimbi poza, că rămâne goală. şi eu mi-am schimbat-o acum vreo 2 zile laughing

Răspuns utilizator avertizat
| RB26DETT a răspuns:

Blacky(blechi)daca e neagra, sau bela sau rita

| ralurawrr a răspuns:

Buna. I-ai putea pune numele de Bobita sau Roky, Pusa, Kiti.Pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta-i culmea...mai nou noi trebuie sa decidem pentru numele animalelor altora straight face
Pune-i si tu Layca, Cita, Lexy...

| Roxy1993 a răspuns:

Tasha

| FunDa a răspuns:

Puffy

micuta

Lucky

Linda
Ada
Aisa
Candy
Della
Zelly

big grin

| roby2oo0 a răspuns:

Lesi, asi, roxi,

| ema_6459 a răspuns:

Fifyhee hee