| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara tuturor!
Mi-am luat o catelusa pitbull,si nu stiu ce nume sa ii pun,adica ea e mai energica mai, dura, mai "baietoasa" intr-un cuvant.Eu ma gandeam la un nume dar e prea feminin pentru ea!
Voi aveti vreo idee ce nume i s-ar potrivi unui astfel de catel?

32 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Regina.

| cristiiiiiii a răspuns:

Eu zic sa ii pui numele Nikita laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

tequilla suna cam asa -(teqila) daca ti se pare bun da funda, daca nu imi pare rau ca nu am putut sa te ajut.

Răspuns utilizator avertizat
| JockerStoica a răspuns:

Tisa cu s de la sarpe

| betty678 a răspuns:

Aby, Armina, Hera, Stely, Emma, Loly, Lola, Miki, Mimy, Mona( am o catea pe nume Mona), Nicki, Maia, FUNDA?

| Skrilly a răspuns:

Pe a mea o cheama Bellabig hug e o flocosenie totala.

| paulacarry a răspuns:

Buna! Ce zici de Tessa sau Xena sau Yaris sau Tiara

| Anonim271 a răspuns (pentru paulacarry):

Mai stii si alte nume? thinking

| paulacarry a răspuns (pentru Anonim271):

Sastha

| paulacarry a răspuns (pentru Anonim271):

Ce culoare are?

| paulacarry a răspuns:

Sakura

| paulacarry a răspuns:

Sau Pretty

| paulacarry a răspuns:

Adonia
Agatha Akita

| paulacarry a răspuns:

Yatima

| paulacarry a răspuns:

Laika

| Anonim271 a răspuns (pentru paulacarry):

Serios,faci misto de mine sau ce, ca nu inteleg? asta e nume?

| XxPufosheniaXx a răspuns:

Sasha happy Alysha happy Arabella happy Anabella happy Alma happy Hera happy Suzy happy Betty happy Kimi happy Alesia happy Annie happy Amanda happy Chelsea happy Lady happy Andy happy Amelia happy Aby happy Armina happy Casey happy Daisy happy Dakota happy Honey happy Abby happy Molly happy

| NesScaFe a răspuns:

Bella big grin

| Anonim271 a răspuns:

Ar fi in mod deosebit un nume care mi-a atras atentia dar mai astept si alte nume...

| Anonim271 a răspuns:

Hai ca asta cu Nikiita a fost tare amuzanta dar totusi nici chiar asa... laughing rolling on the floor

| Anonim271 a răspuns:

MMM deci daca astea au fost toate numele mi-au placut trei: Maia, Tessa si Kimi....ma mai gandesc unpic si o sa dau funda celui care am ales numele pentru catelusa, dar asta nu inseamna ca nu mai astept si alte nume.
VA MULTUMESC!

| Anonim271 a răspuns:

Este tigrata cu alb pe cap, piept si labe!

| paulacarry a răspuns (pentru Anonim271):

Ce dragut!

| paulacarry a răspuns (pentru Anonim271):

Gata stiu

| Anonim271 a răspuns (pentru paulacarry):

Ce stii?

| paulacarry a răspuns (pentru Anonim271):

Numele Laika e prima catelusa care a ajuns in spatiu

| Coco5 a răspuns:

Si eu am la fel si i'am pus numele de sashahee heehee hee

| sisimiki a răspuns:

Queen Cheers Kara Olive Rocky Zoe Zu Zen

| FuuTonN a răspuns:

Ce zici de Ino este si baietos si frumos in acelos timp fundita happy?

| Pittini_Naldi_1992 a răspuns:

Cel mai frumoas ar fi elizabeta.happy

| Tetris a răspuns:

Tacocina, Miuriel, Xenia, Gogo, Grey.