| aLex22andra a întrebat:

happy
Am o hamsterita si cred ca e din categoria de hamsteri pitici, credeți ca ar fi o idee buna sa mă gândesc pe viitor sa mai iau un hamster sau tot hamsterita?
Sa aiba cu cine se juca, etc.
Cusca nu e foarte mare dar cred ca o sa mă gândesc si la ceva mai mare si mai sofisticat.
Ideea e ca daca i-as lua un/o partener/a ar fi ok momentan, adica s-ar înțelege mai ales ca-i vorba de cusca precum spuneam nu e foarte mare.

Răspuns Câştigător
| gabytzzaLOVE a răspuns:

Te sfatuiesc sa iei o hamsterita deoarece daca iei baiat o sa faca multi pui in jur de 12 a mea asa a facut si mai sunt asa de doriti. sa iei mascul daca vrei sa ai multi. daca iei fata nu o sa se bata cu cealalta. stiu pentru ca am avut. funda?

| aLex22andra explică (pentru gabytzzaLOVE):

Buna mersi pentru răspuns!
Pana la urma o sa iau tot o hamsterita daca așa este.

3 răspunsuri:
| Mihai_Razvan_1995 a răspuns:

Daca alegi sa ii cumperi o partenera, cred ca nu o sa iti convina foarte mult, deoarece hamesterii se reproduc destul de mult, la o nastere o hamsterita poate produce 8 puii iar nu la foarte mult timp dupa ce acestia se pun oleaca pe picioare hamsterii o sa intra din nou in calduri si nu stiu ce o sa faci tu cu o fabrica de hamsteri daca tot spui ca ai o cusca mica. Cred ca ar fi mai bine sa iti iei doi hamsteri de acelasi sex. Succes.

| aLex22andra explică (pentru Mihai_Razvan_1995):

Buna eu am hamsterita, cred ca ai dreptate!
Mersi mult!happy