| roselove a întrebat:

Credeti ca puii de hamster pitic pot trece printre gratiile de la cusca? Ce cusca e cea mai buna pentru ei? Ce altceva le mai trebuie? Si apropo masculul poate sa stea in aceeasi cusca cu femela si puii (sunt hamsteri pitici)?

Răspuns Câştigător
| clausialin a răspuns:

Nu pot trece,am si eu un hamster pitik e fetita,pai ii trebuie un adapator de apa, ceva in care sa ii pui mancarea, o casuta si ce e cel mai important pentru el este roata aceea in care se da ei. A mea se da numai noaptea de aceea o duk in bucatarie ca face galagie mare. :*

4 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

Poate ca nu pot trece dar, pot sa se prinda pana asi produc ranii sau il gasesti mort, spunzurat. stiu eu...nu te uita la iei deasupra blanii sunt mai mici decat ai credehappymai bine pune-i intr-un acvariu, cv de plastic.
Poi poate sta impreuna decat daca se accepta unul pe celalt.Sunt multe de spus da-mi pm si te ajuthappy

| adinaidk13 a răspuns:

Nu cred ca pot si da masculul poate sta impreuna cu mama si cu puii dar trebuie sa fii atenta sa nu-i manancehappy sper ca te-am ajutat.

| SpatariuMihaela a răspuns:

Nu pot trece printre bare si nu trebuie sa lasi masculul in cusca cu femela

| alesia09 a răspuns:

Poti sati ie acvariu, si sa nu lasi pui cu femele si cu masculul, masculu mananca pui