| Nina95 a întrebat:

am o problema.
imi apare
Utilizatorii cu email-ul neconfirmat nu pot posta mai mult de 5 raspunsuri pe zi.
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici
Am trimis emailul de confirmare de o gramada de ori si n-am primit nimic. ce ar trebui facut in cazul asta?

2 răspunsuri:
| Maysa a răspuns:

Ai verificat și în Spam? Verifică. Dacă nu e nici acolo, introdu altă adresă de e-mail, pentru că există posibilitatea ca adresa care ai introdus-o să fie incorectă...
Dacă mai ai astfel de probleme, scrie aici http://www.tpu.ro/contact

| GabrielaMarmelada a răspuns:

ITI sugerez sa trimiti alta adresa de email, si dupa imi dai un raspuns ca si mie mi s-a mai intamplat chestia asta. Fundita?