| AndreiGabi a întrebat:

,, Utilizatorii cu email-ul neconfirmat nu pot posta mai mult de 5 raspunsuri pe zi.
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici"
Am confirmat emailul(sunt 100% sigur si nu doar o data), de ce imi tot apare asta cand incerc sa raspund? Daca intru la o alta intrebare dispare si pot sa raspund linistit si din cand in cand iar apare...

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil e doar o eroare (aşa mi se întâmpla şi mie ieri).
Dacă nu se rezolvă până mâine, trimite un mesaj la Contact.
Succes.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare(se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care îţi solicita să confirmi înregistrarea dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l, dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme. Succes şi numai bine!

| Eღilia62 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie zilele astea, am confirmat email-ul si dupa ce am mai dat 5 raspunsuri iar mi-a zis sa-l confirm altfel nu pot sa raspund mai mult.
Probleme tehnice cred.

| AndreiGabi explică:

Kryssy,problemele tehnice au cam disparut in ultima vreme, mie asa mi se pare.
Loandelasal sunt sigur ca am verificat emailul.
NOname, o sa incerc cu mesajul daca persista problema.La mine se intampla de zile bune doar ca foarte rar si nu este chiar enervant, mai am rabdare...

| Artemisia a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel straight face
Sigur o sa se rezolve.TPU are in ultima vreme foarte multe probleme tehnice, deci nu e de mirare ca inca mai apar.