| SnowBella a întrebat:

Am o intrebare legata de un papagal nimfa. De curand a avut un nefericit accident, ca sa zic asa, in urma caruia a ramas fara penele de la coada (fara niciuna). A trebuit sa-l las o saptamana in grija cuiva, ceea ce s-a dovedit a fi o idee proasta. Am ramas socata cand l-am vazut si mai ales cand am auzit explicatiile care mi s-au dat. In fine, intrebarea mea este: o sa-i mai creasca vreodata penele de la coada? Daca da, cam in cat timp? Sau as putea sa fac ceva pentru el, avand in vedere ca acum nu mai poate nici zbura sau macar sa-si mentina echlilibrul?

Răspuns Câştigător
| conducatorul8888 a răspuns:

Stai linistita o sa creasca eu am perus mama (nebunalaughing) cand vroia sal bage in cusca ia smuls toate penele de la coada vb foarte serios asa ca am astepatat 4-5 luni si dupa aia ia crescut mari si late si acmum e fericit deci in legatura cu intrebarea ta da ii creste penele in 4-5 luni. funda?

1 răspuns:
| SnowBella explică:

Va rog, astept si alte raspunsuri...