| Roxin_Alex_1989 a întrebat:

Buna TPU am o mare problema cu betanul meu (mascul rosu).de cand l-am luat a stat pe fundul acvariului si nu si-a deschis coada deloc.Capatul cozii este putin deformat si lipit parca.In acvariu am mai pus ieri o femela (nu este din cauza femelei problema cu coada).In acvariu mai am un filtru burete si un incalzitor(temperatura este 26 de grade)ca tratament i-am dat multicura easy life(nu stiu daca e bun pentru. asa ceva)ce tratament sa ii dau?

1 răspuns:
| vampir004 a răspuns:

Nu stiu, ar fi mai bine sa vorbesti cu cineva care intr-adevar stie