| Keystone a întrebat:

Bună TPU.
Am o pisică, motan, are 1 an, sora mea are obișnuința de a-l curăța în urechi odată la ceva timp, mai ales după baie.
Recent a observat că motanul nu mai e energic cum e de obicei, când se așează pe urechea dreaptă doar la aceea având problema, "scutură rău capul".
Ps: sora mea e în carantină nu poate să se adreseze direct unui medic veterinar.

2 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Nici noi nu suntem medici veterinari si chiar dacă am fi fără o examinare nu putem face prea multe decât să ne dăm cu presupusul. Nu exista altcineva in familie care să meargă?
Dacă sta in casa pisica nu e nevoie sa i se faca baie

| Mavy a răspuns:

Sa incerce sa vb prin chat online, telefonic...cu un veterinar