| AgA a întrebat:

Buna TPU.
am o pisica. prin ianuarie asa pisica a fost in calduri. dupa ce a scapat afara de cateva ori, mereu intorcandu-se zambind, a incetat sa mai miorlaie si sa ceara afara. acum am observat ca i-a crescut burta exagerat de mult. de asemenea mananca dublu pliculete whiskas. si mai si naparleste excesiv.
asa ca va intreb este posibil ca pisica sa fie gestanta? sau doar s-a ingrasat?

7 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Pai o sa-ti zic raspusnul si sper ca o sa primesc o fundita
eu zic ca va avea puisori

| mishuzuchan a răspuns:

^^ ce dragut o sa ai puisori de pisica in casa

| afrodita3333 a răspuns:

Aproape sigur este gestanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pregateste-te sa devii "bunica". Numai bine.

| alexandragirl a răspuns:

Cred ca o sa faca cativa puisori big grin

| wagen a răspuns:

Sigur este gestanta, ce simptome prezinta in afara de cresterea burtii si naparlirea?

| SimonaB a răspuns:

Poti sa imi arati si mie cum zambeste o pisica? si cam cat de excesiv naparleste? peste 100 de fire pe zi, sau cum?