| RappMusicc a întrebat:

Am o problema! Am o catelusa pe nume Bella e bichon havanez. Eu am cumparat-o dar o tin la mamaie si acolo ma duc o zi da una nu sau o data la 2 zile... Doar in vacanta am stat mai mult acolo dar vreau ca bella sa ma iubeasca mai mult pe mine pentru ca eu o plimb si ii mai dau si de mancare si o mai si pieptan dar faza e ca mamaie ii face baie ea ii da sa manance mereu si nu stiu cum sa fac sa ma asculte si sa ma iubeasca ma mult!
MULTUMESC! Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| ChristinneK a răspuns:

Poi daca vrei ca sa te iubeasca si sa te indrageasca numai pe tine, aici e vorba de dedicare, daca tu o plimbi si ii dai mancare nu ii atragi toata atentia, joaca-te cu ea cumpara-i o jucarie aruncai-o.joaca-te cu ea ia-o in brate sa vada ca o iubesti daca tu ii cumperi mancarea si mamaie a ta i-o da...de unde are sa stie catelusa, atunci cand esti acolo cu ea ofera-i toata atentia. Tine mancare in mana si cheam-o la tine cand vine dai-o.Cand esti acolo mai fa-i si tu baita spune-i la mamaie a ta sa nu ii faca ca sa ii poti face tu joacate cu ea in apa.O sa ii atragi atentia imediat dar, daca mergi doar si o plimbi...nu merge dedicati timpul pe care il ai, cu ea. Succes :*

1 răspuns:
| RappMusicc explică:

Raspuns Urgent!