| TheFucker a întrebat:

Am o problema. Am o catelusa pechinez de 3 ani. Se joaca mereu, e ca un copil. Bun, dar de catev zile incoace, e tot suparata. Nu vrea sa manance nimic si chiar maraie la mine straight face Nu inteleg ce are. Eu ma joc cu ea, o plimb, o rasfat, si ea se supara sad. De ce?! E gumva gestanta si nu stiu eu?! Ca nu am dus-o la imperecheat.Eu caut rasa pura nu corcituri.

1 răspuns:
| Alissa11 a răspuns:

Probabil e indragostita sau e bolnava.Incearca sa o duci la un medic veterinar happy