| michelle2221 a întrebat:

Am o problema cu catelusa mea. Am descoperi azi o capusa dupa plimbare si am scos-o ( stiu cum se face ), dar am observat ca este si umflat. Ca o biluta mica la acel loc si imi fac griji deoarece nu stiu ce se intampla. Multumesc mult! Va rog raspunsuri urgente!

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Poate nu ai scos-o toata.am patit eu asa cu cainele si peste cativa ani s-a infectat acolo, l-a taiat doctorul si l-a curatat.

| Afa_Ceri_Cata_Log_1984 a răspuns:

De obicei nu e grav...nu e ca si cand ar ramane la om. Cainii au mecanisme de protectie impotriva corpurilor straine mult mai avansate.

| reeebook a răspuns:

Poate i-a ramas capu acolo cand ai scos-o (mi s-a intamplat si mie la catelusa mea) poti sa te duci la veterinar sa-ti dea o alifie ceva...baftawinking