| Iuliana_Andreea_1996 a întrebat:

Am o problema va rog raspundeti urgent! Am o oisica in varsta de 3 ani si 6 luni si era foarte linistita pana in ultima saptamna... miauna si miorlaie incontinuu mai ales noaptea ..nu pot dormi si nu stiu ce sa fac nu! Si nu e in calduri! Ce sa fac sau ce poate avea?

Răspuns Câştigător
| ManeStefane a răspuns:

Esti sigura ca nu doreste vreun motan? Daca da asigurate ca nu are nici o rana. Daca continua as zice sa o duci la un veterinar.Bafta!

2 răspunsuri:
| RalucaRallu15 a răspuns:

Du-te cu ea la doctor si vezi ce are

| Cicada120 a răspuns:

E in calduri