| Silvia_6179 a întrebat:

Pisica mea tot miorlaie noaptea. Nu stiu ce sa-i fac sa taca din gura sa ma lase sa dorm. Ma trezeste mai ceva ca un bebelus, iar eu a foua zi nu sunt buna de nimic. Miauna si nu are nimic, am dus-o la veterinar si nu e vreo problema medicala. Ce sa ii fac?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Botnita nu cred ca exista pentru pisici, deci, raspunsul cel mai adecvat este: schimba pisica.

| Werrich a răspuns:

Este sezonul de împerechere, prin miorlait își cheamă partenerii.

| Werrich a răspuns:

Dacă o castrezi nu mai miorlaie noaptea pentru ca nu mai simte nevoia.