| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. am o pisica adoptata de la pet shop, nu e de rasa, e tomberonista laughing dar tin foarte mult la ea, are ceva special. problema mea e ca a intrat in calduri straight face miauna foarte tare, e agitata si nu ma lasa sa dorm noaptea. nu a mai avut puiuti, nici nu asi steriliza-o pentru ca vreau sa o duc la tara peste vreo 2, 3 luni, oricum m-am gandit sa ma duc la o farmacie veterinara, imi pot da cei de acolo ceva sa o mai calmeze si cam cat ma costa? e la mine cam de 5 luni, nu stiu exact ce varsta are, era marisoara cand am adoptat-o. stau in chirie si nu vreau sa deranjez vecinii cu mieunatul ei, Doamne fereste sa ma dea afara laughing daca s-a mai confruntat cineva cu asa ceva, va rog un raspuns, dau fundita.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună! Fugi la farmacia veterinară, farmacista ştie exact ce îi trebuie, spui doar că e pisică, sexul, vârsta aproximativă şi greutatea. Medicamentele acelea nu sunt prea scumpe. Succes!
Te invit pe htpp://lecturirecenzate.ro/ O să-ţi placă!

2 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

O poti castra.La farmaciile veterinare sunt pastile pentru calduriile lor.

| rolfenstein a răspuns:

Da,du-te la un veterinar.sigur exista ceva pentru asa ceva.