| ℓαυrıtα a întrebat:

Buna TPU am primit de Craciun o chinchilla si as vrea un nume pentru el
mentionez ca este baiat
ofer funda multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Keety a răspuns:

Pune-i Sinsi suna fffffffft misto.Si eu am avut si asa la chemat

11 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Mickey
Rolly
Rockey
Dodo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bursuc; soricel; dukey
xD

| danielaxyz a răspuns:

Shinshi

Răspuns utilizator avertizat
| costan a răspuns:

Eu cred ca i se potriveste de minune: Craciunel

| AngelHugz a răspuns:

Mie sincer imi place Jerry. Uite altele: Duke, Fred, Luke, Rico, Puffy, Mickey, Toto, Ronald, Zeus, Bitsy, Jojo, Coco, Otis, Ricky, Mufasa, Mojo, Orion, Oscar, Tom, Tic, Tac, Ying, Yang, Zuzu, Tao, Mango, Tango, Nord, Sud, Lewis, Ghita, Ion, Horatiu, Adam, Bara, Bere, Buddy, Batman, Robin, Smiley, CRBL laughing, Amos, Andy, Rex, etc. funda?

| MrSoapte a răspuns:

Toto, Rico, Toni, Fred

| PinkPanter a răspuns:

Tutu, Bitzuc, Gargaune,Amok,Bobo,Mitu,Rino,Snowbel,Alvin,Theo, Papy, Cilly, Hilly, Puffy

| Madalin_Ionut_1996 a răspuns:

Bibi, Ticu, Jerry, Botic, Pufi

| ℓαυrıtα explică:

Multumesc pentru raspunsuri dar eu pana la urma i-am pus numele Sinsi

| andreiboss8000 a răspuns:

Un animal nu e un cadou de craciun