| A.be.ce a întrebat:

Vine ziua prietenului meu, face 18 ani si nu am nici o idee sad. Care ma ajuta si pe mine? Suntem de ceva timp impreuna si as vrea sa. i ofer ceva mai special. Mentionez si faptul ca este genul de baiat care tine la gluma si cred ca i.ar placea si ceva amuzant. Orice idee e binevenita happy Multumesc anticipat :*

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Un set barbatesc. happy cele de la Nivea sunt foarte bune love struck sau eventual de la Puma tongue. Un ceas cred ca i-ar placea big grin.

| Love4ever.EU a răspuns:

Pai...niste boxerilaughingpai chiar nu stiu... a. un ceas cred ca ar fi dragut:X

| usernamemada a răspuns:

Ai putea sa'i faci o felicitare in care sa ii marturisesti cat de mult il iubesti si ca o sa fii alaturi de el. Crede'ma lucrurile care au o tenta mai personala au o valoare mult mai mare.(daca nu bratara, ceas, minge, un vaginlaughing)[sex-shop], o poza cu voi2, o excursie numai voi undeva)thinking iti dai tu seamabig grin