| nolza807 a întrebat:

kiss
Am primit doua agende cadou, una cu trandafiri, simpla (gen notebook) si alta albastra. As vrea sa le folosesc la ceva util, ceva ce sa ramana pe viitor (nu agenda telefonica si alte prostii). De exemplu gen jurnal. Imi puteti da cateva idei, va rog? puppy dog eyes
Multumesc! >big grin

Răspuns Câştigător
| XxBlueRosexX a răspuns:

Da...ca jurnal ar fi bine, in fiecare seara scrii in ea ce ai facut in ziua respectiva, eu de cand aveam 17 ani imi tin jurnal si in fiecare seara scriu ce am facut ziua. In el mai poti scrie si ceea ce simti sa spui si nu ai cui deci jurnalul e ca un prieten ii poti pune si un nume...pe al meu il cheama Friend adica prieten. Acela cu trandafiri ar fi indicat. Bafta
Funda?

2 răspunsuri:
| LaughOutLoud a răspuns:

Un oracol cu intrebarile de pe TPUhappy

| MrAnonymus a răspuns:

Jurnal,oracol,orar