| Condratt a întrebat:

Buna dragi TPU-tieni, as vrea sa va intreb cat costa o agenda pentru jurnal(cu pagini albe) si unde pot gasi astfel de agende, sunt din Suceava!

3 răspunsuri:
| DAC a răspuns:

Nu sunt din Suceava, dar iti garantez ca la librarie sau supermarket gasesti! happy
Aaaa, sau daca stii, mai sunt alea care se dau cand esti in primul am de liceu / facultate big grin

| Condratt explică (pentru DAC):

Din pacate am terminat liceul si la facultate in primul an nu am avut asa ceva, poate fi si un site pe net, ma intereseaza sa aiba doar paginile albe, simple, fara informatii si sa aiba minim 80-100 de pagini!

| DAC a răspuns (pentru Condratt):

In cazul asta, nu prea stiu cu ce sa te ajut, imi pare rau sad