| dora321 a întrebat:

Am si eu o intrebare si as vrea sa aud mai multe pareri. Ce ziceti despre cainele acesta?
https://www.facebook.com/....../photo.php

ce rasa credeti ca e?

Răspuns Câştigător
| andreea75 a răspuns:

Pai din cate vad nu are pete deci cred ca ar putea fi un bichon maltez am si eu unul.

| dora321 explică (pentru andreea75):

Bichon nu este,este mai mare si este crem. Insa seamana foarte bine cu un border de collie, cu toate ca nu e negru cu pete albe. Are forma corpului exact ca a unui border, dar si aceeasi inaltime si este si la fel de inteligent!

2 răspunsuri:
| alexandru_5155 a răspuns:

Pare a fi un caine maidanez