| ReggaeGirl a întrebat:

Vreau sa imi iau un iepuras(ca animal de companie). Cam cat costa un iepuras? Dar cusca, mancarea, etc.big grindau funda la cel mai concret raspuns!

Răspuns Câştigător
| YoYoIonut a răspuns:

Salut Maria.Eu am avut hamsteri si iepuri.Eu am dat pe iepurele meu 100lei dar era dresat nu manca mult (fan, lucerna dar te rog frumos sa eu dai uscata ca daca ii dai verde se unfla si moare asa am patit si eu cu iepurasul meu n-am stiutde la ce dar dupa mi-am dat seama)Pe mancare itr-o luna cheltuiesti cam 100lei sau mai putin si apa nu multa.Altceva nu pot sa mai zic a si cusca ei nu prea stau in cusca trebuie sa ai o cusca mare unde sa ai talaj in ea trebuie sa il schimbi la saptamana si apa la 2 zile mancare ii dai cand e goala si cusca ar cam costa 100lei sau 120lei mai putin pentru un iepure nu cred! O sa mai cauti pe net dar incearca si ceam zis eu si sa nu-i dai verdeturi te rog ca-l o sa omori e pacat de el! Fa ce am zis eu si o sa fie bine!

1 răspuns:
| western a răspuns:

Cam 50 lei,mananca iarba,fan,graunte de toate felurile,cusca trebuie sa fie spatioasa fara casuta,roata,nebunii,mancare se mai gasesc si la pet's shop, in cusca, pe jos se pune talaj care se schimba la vreo 3 zile.