| Editzelu a întrebat:

Am un acvariu cu 10 pesti dintre care 1(caras auriu) a disparut fara urma.Nu i-am gasit cadavrul iar ceilalti pesti(4 carasei aurii si 5 sanitari) nu-i cred in stare sa fii mancat pestele mort iar de descompus m-i se pare ca n-avea cand atat de repede.E un mister.Voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| RorySan a răspuns:

Wow.
Chiar ca este un mister.
Nu te-ai gandit sa ti-l fi luat cineva.
Chiar nu gasesc nici o explicatie logica in acest moment.
Imi vin tot felul de idei.
Cum sa fi disparut asa fara urma?
Trebuie sa fie macar un pic de explicatie.
Sau pur si simplu pestisorul s-a saturat sa mai stea in acvariu si-a luat bagajul si a plecat laughing Glumesc
Mda...
Mister total.
Dar tu la ce te-ai mai gandit?

| AIeXxX a răspuns:

Nemo laughing
Poate pisica happy
Sau un prieten de.al tau i.a placut pestele, si l-a luat.
Sau e invizibil

| monster62 a răspuns:

Nu stiu....ca tot zice alexx, poate ti l-a luat careva, cand fost la tine, si cat nu te-ai uitat, ti l-a bagat intr-o punga, si a zbughit-o ca la curse pe usa. eu zic sa-i intrebi pe prieteni daca ti-au luat pestele, ca poate au fost "atrasi" de el.

sper ca te-am ajutat! coronita?happy