| Elenushpisicush a întrebat:

Buna TPU am un caine ciobanesc german si am zgarda dar vreau sa ii iau o lesa si la Kaufland ....singurul magazin mai mare din Roman, Neamt. costa 15-20 lei la veterinar pentru un caine mic de 4 luni e mai ieftina lesa sad?
Fundaaa :*.
P.S:Asta e catelusul [recomandat celor care au facebook happy ].L-am pus pe facebook ca sa va pot arata, pentru ca sunt admina la pagina aia...

Răspuns Câştigător
| meduzza a răspuns:

De obicei la veterniar sunt mult mai scumpehappy

2 răspunsuri:
| CookieYumm a răspuns:

Umm, poti sa legi o intrebare, te rog? Nu am inteles absolut nimic. Daca totusi ai intrebat daca 15-20 de lei pentru o lesa e mult, raspunsul ar fi nu happy.

| Elenushpisicush explică:

Https://www.facebook.com/....../photo.php asta e site-ul jur ca m-am cam grabit;).