| tweety21 a întrebat:

am un caine lup si are par normal dar pe coada la sparfitul cozii nu are,adica are pe coada,dar la sfarsit acolo nu are, dc si ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Andreea_Maria_2001 a răspuns:

Este posibil sa aiba probleme ale pielii asa ca te sfatuiesc sa consulti medicul veterinar sau sa intrebi la farmacie ce medicamente ori solutii il ajuta. happy

1 răspuns:
| buldog a răspuns:

Probabil sa fie vreo boala de piele, dar nu face greseala sa nu iei in calcul si o eventuala problema a ficatului (catelusa mea avea probleme cu blana de la ficat, i s-a dat tratament si s-au remediat toate problemele)!