| z0rel a întrebat:

Este bine sa ii tai coada la caine? este boxer

7 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Ti-am mai zis ca e obligatoriu sa i-o tai daca vrei viata linistita.Are un fel aparte de a se bucura si o sa te loveasca mereu si face coada destul de groasa, asa ca o sa simti.Plus ca nu e fain cu, coada.

| z0rel explică (pentru viotedy):

Dar el nu se imbolnaveste sau alt ceva daca nu i-o tai, nu?

| viotedy a răspuns (pentru z0rel):

Nu se imbolnaveste.

| DenissaRoxana a răspuns:

Daca ii tai coada nu i se intampla nimic, nu se imbolnaveste etc.
Nu este nevoie sa ii tai coada daca nu vrei, dar are un aspect mai frumos. Acum nu mai este obligatoriu sa i-o tai, cum era inainte. Acum si boxerii care au coada au voie sa participe la expozitii.

| z0rel explică (pentru DenissaRoxana):

Mersi, aseara tot nu te-am gasit pe facebook, cautama tu Mitrea Eduard sunt eu cu o camasa alba si cu parul facut sunt din Piatra Neamt

| Cristi_Hordila_1991 a răspuns:

Nu. risca sa se imbolnaveasca si in acelasi timp sufera

| z0rel explică (pentru Cristi_Hordila_1991):

Pai se imbolnaveste sau nu?