| superman231 a întrebat:

Cei care au caine Brac German cum sunt si ce trebuie taiat la el si coada si urechile? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Daca zici ca dai funda iti spun, cupatul ureci sau taiatul unei parti din coada acum este moda, ele se folosesc normal la caini ce sunt predispusi ca dupa ce au fost muscati de urechi sau coada sa se infecteze acolo de asta se cupeaza, asta intalnim la vanatore in deoseb, in rest intalnim ca asa vor stapani sale faca la caini lor ca li se pare mai sic