| DianaDiaa a întrebat:

Am un hamster, si acum cateva minute am observat ca are o mica umflatura in partea dreapta jos. Ca o muscatura de tantar, dar are culoarea mov si un punctulet alb. De 2 zile am inceput sa il las prin camera,dar aseara nu avea nimic,iar azi a stat in cusca. Nu da semne ca ar fi ceva, dar totusi... poate s-a scarpinat, nu am chestii ascutite pe jos thinking
Ma gandesc ca e vreo infectie, dar sper sa nu. La veterinar n-am cum sa-l duc, si altceva nu stiu ce sa-i fac.
Ps. Raspundeti daca stiti, nu dati cu presupusul
Multumesc

1 răspuns:
| CandyღDulceata a răspuns:

Hei. De ce nu poti sa il duci la veterinar? e cel mai sigur! e deparazitat? daca e deparazitat nu ar trebui sa iti faci griji dar daca nu e ar putea fi orice : purici, paduchi, capuse si alti paraziti care stau pe el. incearca sa ii cumperi ceva unguent sau cel putin daca nu il poti duce la veterinar du-te la o farmacie veterinara si intreaba acolo mult noroc. o zi buna