| alma200033 a întrebat:

In partea dreapta la cap simt o umflatura mica, oare de la ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poate nu ți-ai scos căștile de pe urechi

| Gaby212 a răspuns:

Depinde localizarea exacta... Poate fi un ganglion, un lipom sau o alta formatiune benigna.
Nu vreau sa te sperii, dar poate fi vorba chiar si de ceva malign(desi sunt sanse foarte mici).

| alma200033 explică (pentru Gaby212):

In dreapta aproape de ureche

| Gaby212 a răspuns (pentru alma200033):

Poate fi si un ganglion.Mai bine mergi la medic.

| SantalPorcocale a răspuns:

Iese creieru p-afara

| LevyAlexandru a răspuns:

Nu ai nimic